Het bestuur van G.S.Z.V. De Golfbreker bestaat doorgaans uit 5 verschillende functies, te verstaan; Voorzitter, Secretaris, Penningmeester, Interne Commissie Coördinator en de Zwemcommissaris.

Het eerste bestuur is geconstitueerd op 1 november 1994, de functie van zwemcommissaris bestond toen nog niet, dit was de Externe Commissie Coördinator. Na het seizoen 2014-2015 is dit veranderd naar Zwemcommissaris.

2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2018-2019
Rinus PoortVoorzitter
Laura HagreisSecretaris
Vincent VisserPenningmeester
Tialda PrinsInterne Commissie Coördinator
Edwin JagerZwemcommissaris
 
2017-2018
Nikki van der PijlVoorzitter
Minne KoopmansSecretaris
Kristel HormannPenningmeester
Alien WaaijmanInterne Commissie Coördinator
Denise AustenZwemcommissaris
 
2016-2017
Jens KuitertVoorzitter
Charèl WagenvoortSecretaris
Naomi StaciaPenningmeester
Roos WielinkInterne Commissie Coördinator
Stijn van DuinhovenZwemcommissaris
 
 
2015-2016
Lotte DuursmaVoorzitter
Sander ter BeekSecretaris
Elric TendronPenningmeester
Nadine BlouwInterne Commissie Coördinator
Karen StolkZwemcommissaris
 

2014-2015
Nathasja BosVoorzitter
Ruben PostSecretaris
Bart VerbonPenningmeester
Anneloes KonInterne Commissie Coördinator
Judith KooistraExterne Commissie Coördinator
 
 
 
2013-2014
Steven DelsmanVoorzitter
Lisa van CasterenSecretaris
Anniek StolPenningmeester
Jerome AppeldoornInterne Commissie Coördinator
Richard JonkersExterne Commissie Coördinator
 
2012-2013
Richard OosterbroekVoorzitter
Carmen JorritsmaSecretaris
Esther RijkelijkhuizenPenningmeester
Rianne HooiveldInterne Commissie Coördinator
Erik HagtingExterne Commissie Coördinator
 

2011-2012
Winnie TimansVoorzitter
Lisanne AchterbergSecretaris
Maurice NibbelinkPenningmeester
Joukje BreitsmaInterne Commissie Coördinator
Richard LutkeExterne Commissie Coördinator
 
2010-2011
Martin LutkeVoorzitter
Niels van BeurdenSecretaris
Stephanie van RielPenningmeester
Martiene KlasenInterne Commissie Coördinator
Marlies ReindersExterne Commissie Coördinator
 
2009-2010
Frank van BuitenVoorzitter
Marielle VerkerkSecretaris
Remco TemminkPenningmeester
Anne-Carolin DöringInterne Commissie Coördinator
Aukje BratExterne Commissie Coördinator

 

2008-2009
Roos BurmanjeVoorzitter
Anique WillemeSecretaris
Wilrik MookPenningmeester
Freek NieuwhofInterne Commissie Coördinator
Linda EverloExterne Commissie Coördinator

2007-2008
Rory Bob de HaanVoorzitter
Louise JansenSecretaris
Ivo NeefPenningmeester
Anne HendriksenInterne Commissie Coördinator
Mark Oude BenninkExterne Commissie Coördinator

2006-2007
Jorinde van der LaanVoorzitter
Rianne SchepersSecretaris
Sander SmalbilPenningmeester
Bente SteenvoortInterne Commissie Coördinator
Anne Rogier LeutscherExterne Commissie Coördinator

2005-2006
Remco TemminkVoorzitter
Maaike de JongSecretaris
Wendy TempelsPenningmeester
Tjitske YpmaInterne Commissie Coördinator
Menno BijlsmaExterne Commissie Coördinator
2004-2005
Linda DankerVoorzitter
Mechtelt SchotanusSecretaris
Martin HesselinkPenningmeester
Wietske SmitInterne Commissie Coördinator
Anko EeftingExterne Commissie Coördinator
2003-2004
Boelo SchuurVoorzitter
Marieke BeuteSecretaris
Jessica LustPenningmeester
Marijke OosterhuisInterne Commissie Coördinator
Patrick van RijnExterne Commissie Coördinator
2002-2003
Peter SpeerstraVoorzitter
Harma ZijgersSecretaris
Niels LanghoutPenningmeester
Tineke HofInterne Commissie Coördinator
Jascha Slot-EeftingExterne Commissie Coördinator